Spędzanie czasu we dwoje

#3 Zabierz ją na gokarty

“To było coś! Wychodziłam z domu z myślą o spacerze w pobliskim parku. Niby banał, ale nie mogłam doczekać się tego spotkania. W rzeczywistości czekała mnie niespodzianka – wyścig gokartami. I to był strzał w dziesiątkę! Spędziliśmy świetny czas, bez zbędnego nadęcia. Wypełnieni adrenaliną jeszcze długo nie mogliśmy się rozstać tego wieczora.”

Jeśli Twoja kobieta lubi duże emocje, a fabuła filmu „Szybcy i wściekli” przyspiesza bicie jej serca, zabierz ją na randkę, gdzie prędkość to jedyne, co tak naprawdę się liczy. Mowa oczywiście o wyścigach gokartowych!
Tory wyścigowe znajdują się praktycznie w każdym większym mieście, więc nie powinieneś mieć problemu z zorganizowaniem takiej atrakcji.

Wyścigi trwają zazwyczaj kilka minut i okrążeń. Zdarza się, że będziecie mogli ścigać się pojedynczo na tzw. pustym torze (próbując pobić swoje czasy okrążeń), ale zazwyczaj jednak na tor wjeżdżają wszyscy klienci danej tury. Rywalizujecie wtedy ze sobą bezpośrednio. Pamiętaj, że największą atrakcją takiej randki jest możliwość wcielenia się w kierowcę rajdowego i zasuwanie po torze niczym Robert Kubica z Formuły 1. Dlatego zadbaj o naładowaną komórkę z aparatem. Tutaj pamiątkowe zdjęcia w kasku i przy pojazdach naprawdę będą miały duże znaczenie. Możesz też poprosić kogoś z obsługi, aby zrobił Wam zdjęcia.

Taka randka świetnie nadaje się na niespodziankę w formie oderwania się od codzienności. Poinformuj swoją partnerkę o konieczności ubrania się na sportowo i zabrania ze sobą wygodnych butów z płaską podeszwą, a potem zabierz ją na wyścigi!

Twoje przygotowanie:

W różnych miejscach, atrakcja jest zróżnicowana pod kątem kształtu toru, który trzeba przejechać i szybkości osiąganej przez pojazdy. Przygotuj się, że uczestnik toru musi zakupić kartę rejestracyjną (koszt ok. 10 zł), kominiarkę (również ok. 10 zł) oraz przejazd (8-12 minut) – cena uzależniona od pojazdu (jego maksymalnej prędkości), toru i dnia oraz godziny, na którą się wybierzecie (koszt od 30 do 70 zł). Niektóre miejsca umożliwiają także wypożyczenie kombinezonu (ok. 10 zł) dla większej frajdy.

Gokarty to ciekawy pomysł, który dzięki zakupionej karcie rejestracyjnej można z czasem kontynuować, jeśli tylko wyścigi spodobają się Wam. Przed wyjściem na randkę zorientuj się w promocjach na torach – kupując kilka przejazdów w pakiecie zapłacisz na pewno mniej, niż gdybyś kupował je pojedynczo. Naliczane punkty i przejazdy na kartę czasem też upoważaniają do przejazdów gratis!

Tak więc, udanego randez-vous na torze wyścigowym!

Copyrights © 2016 – 2021 Wishjar All rights reserved.